Frontlit banner litý

Symbio Cast Frontlit Banner Matt 440 g, banner vyrobený litou technologií, určen pro široké použití a to jak pro rozměrné bannery, tak pro interiérové aplikace. Díky svému hladkému a speciálně upravenému povrchu dosahují tisky barevné sytosti i přesto, že je povrch matný. Banner lze svařovat horkovzdušnou technologií. Banner máme v šíři 500, 420, 320 a 250 cm. Potisk výhradně na strojich HP XL Jet.

 Technický list

Mesh

Síťovina, gramáž 340g/m². Propustnost ca 30%. Lze horkovzdušně svařovat. K dispozici šíře 320, 500 cm. Tisk výhradně na strojích HP XL Jet.
Použití především u aplikací, kde je vyžadována průhlednost instalované plochy (prosklené plochy) a tam, kde je zvýšené proudění vzduchu (otevřené prostory). Významné je též celkové snížení váhy plachty díky ca 2/3 gramáží oproti banneru.

Billboardový papír

Blueback paper 115 gr KBB
šíře 129cm pro tisk billboardů , bigboardů a megaboardů. Papír gramáže 115 g/m², modrá zadní strana pro překrytí původního motivu s povrchovou úpravou pro dokonalé nalepení na podklad. Tisk výhradně na strojich HP XL Jet. Běžná trvanlivost papíru v exteriéru 3 měsíce. Potisk solventními světlostálými inkousty.
 Technický list

Plastové desky

Používáme PVC pěněné desky Palfoam a Forex,  které splňují vysoké požadavky pro UV potisk na stolovém zařízení DurstArizona. Jemně strukturovaný povrch, a jasně bílý materiál. Barva podobná RAL 9003 poskytuje základ pro vynikající tištěný obraz.  Tuhý ale lehký materiál, odolný proti vlhkosti. Použití interiér i exteriér. Desky mají optimální vlastnosti pro další tvarové zpracování.
  Technický list

Fotopapír

HP Universal Photo Realistic Paper 200g
je univerzální papír pro výrobu reklamních plakátů stejně jako velkoplošných fotografií. Materiál je vhodný pro eko-solventní inkousty. Tisk vysokým rozlišením na stroji Valuejet. Šíře 91 a 137 cm. Polomatný hladký bílý papír 200g.
 Technický list

PVC polymerická

Image Perfect 2553
je lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým, ale také s šedým (nolite) permanentním lepidlem. Tato fólie je velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu
a je vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy. Šíře 137 cm a 155 cm. Síla 80 mic.
Životnost v exteriéru vykazuje v nepotištěném stavu až 5 let. Použití
s laminací Image Perfect 2810-103.
 Certifikát qality,  Technický list,  Certifikát nehořlavosti

Image Perfect 2810-103
je čirá lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým lepidlem.
Použije-li se tento materiál jako laminaci pro bílou tiskovou fólii Image Perfect 2553 vznikne sendvič do exteriéru s vysokou trvanlivostí.
 Certifikát kvality,  Technický list,  Certifikát nehořlavosti

PVC perforovaná

Production One Way Vision Film
Je základním materiálem ve skupině perforovaných okenních materiálů, vhodný pro aplikaci na rovné plochy. Průměr perforace má 1,5 mm a poměr mezi perforovanou a plnou plochou je 33/67%, je tedy vhodný pro malé pozorovací vzdálenosti a krátkodobé aplikace. Šíře 137 cm.
Jedná se o monomerickou perforovanou okenní fólii s černým lepidlem určenou zejména na výlohy, skleněné výplně a na další průhledné materiály. Životnost aplikace je do 1 roku, do 6 měsíců je zajištěno odstranění fólie bez zbytků lepidla.
Production One Way Vision Film je certifikován ministerstvem dopravy ČR pro použití
na dopravních prostředcích. Je nutné dodržet správný pracovní postup dle návodu.
V případě potřeby laminace doporučujeme Clear Focus ClearLam (zcela rovné plochy).
Tisk výhradně na stroji Epson. Na dopravní prostředky nutno laminovat čirým laminem.

 Technický list   Certifikace   Návod na lepení   Štítek k označení polepených oken

PVC litá 7 letá

Arlon 6000 XRP
je špičková litá samolepicí fólie určená k celopolepu dopravních prostředků. Síla pouhých 55 µ z této fólie dělá ideální materiál pro práci v prolisech a dalších konkávních nebo konvexních zaobleních. V nepotištěném stavu dosahuje životnosti až 7 let v exteriéru. Při aplikaci na dopravní prostředek a v kombinaci s vhodnou ochrannou laminací, kterou je výhradně Arlon 3220, lze počítat s životností okolo 5 letŠedé permanentní lepidlo.
 Technický list

MACTac JT 5529 MBF
Rozdíl oproti JT 5529 P je pouze v tzv. bubble free (MBF) lepidle. Toto MBF lepidlo obsahuje mikro kanálky, kterými lze velmi snadno vytlačit vzduchové bubliny vznikající při aplikaci. Práce s takovým materiálem je až o 1/3 méně časově náročná.
 Technický list

  

PVC monomerická

Materiál vhodný pro samolepky, které jsou lepené na zcela rovné plochy. Výhodou je především nižší cenas vyšším rozlišením tisku a nižšími nároky na trvanlivost. Podmínkou je lepení na zcela rovné plochy.

Intercoat 1441
Je matná monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 3 roky. Permanentní lepidlo. Používáme především pro tisk na stroji Epson a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením.
 Technický list

Intercoat 1600
Je lesklá monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 3 roky.
Materiál je vhodný pro eko-solventní inkousty, kdy lze vzhledem k vysoké kvalitě tisku dosahovat až fotorealistických tisků. Používáme především pro tisk na stroji  Epson a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením. Permanentní nebo snímatelné lepidlo.
 Technický list

Laminační fólie

Arlon 3220
je velice flexibilní litá ochranná laminace s lesklým hladkým povrchem. Síla pouhých 40 µm v kombinaci se všemi výhodami, které přináší výrobní proces lití namísto válcování, garantuje nejvyšší výkonnost při polepu dopravních prostředků, tedy ploch, které jsou velmi často jak konkávně tak i konvexně tvarované. UV filtr, čiré permanentní lepidlo. Šíře 137 cm.
 Technický list

Protec 382p
je řada laminovacích folií určených především k interiérovému použití, krátkodobě pak do exteriéru. Jedná se o 70 µm silné ochranné laminace, přičemž řada obsahuje leskloumatnou variantu. Laminace Production Easy Clear chrání proti UV záření až 6 měsíců. K dispozici šíře 104, 140, 155 cm.
 Technický list (lesk)   Technický list (mat)

IP2810-103
je čirá lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým lepidlem. Tato fólie je velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu a je vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy. Životnost v exteriéru vykazuje v nepotištěném stavu až 5 let. Použijete-li tento materiál jako laminaci pro bílou tiskovou fólii vznikne garantovaný sendvič do exteriéru na dobu 5 let. Šíře 137 cm.
 Technický list   Certifikát nehořlavosti   Certifikát kvality

MACTac PG 7036
zkráceně PG 7036, je ultračirá polyesterová laminace s vysokým leskem, řadící se v nabídce laminací MACtac mezi antigraffiti laminace. Nabízí sílu 36 µm a ultračiré permanentní lepidlo, což z tohoto materiálu dělá vynikající laminaci pro perforovanou okenní grafiku. Ale pouze na naprosto rovné plochy, polyester si se zaoblením neporadí. Životnost v exteriéu má PG 7036 až 3 roky, v pak interiéru 5 let. Šíře 137 cm.
 Technický list

Kapa desky 5 mm

Jedná se o sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro nejrůznější interiérové aplikace, ať už jde o o fotomounting, interiérový design, grafické prezentace, 3D POS/POP aplikace, modely pro architekty či designéry, výstavní účely, klientské prezentace a další. Jejich předností je perfektní provedení, exkluzivní vzhled a široké možnosti zpracování. Desky následně zpracováváme na stolovém plotru Zünd nástrojem oscilační nůž. Standardně používáme desky tl. 5mm a barvy bílé, na objednávku lze dodat desky tl. 3 nebo 10 mm a různé barevnosti a struktury povrchu. Desky jsou balené v kartonu po 24 ks.
 Katalog   KAPA použití

DKP051410 Kapa Plast
Prémiová lehčená deska oboustranně krytá kartonem s plastovou vrstvou. Vhodná pro polep i přímý potisk UV tiskárnou. Plastová vrstva usnadňuje práci při výrobě 3D objektů a polep fóliemi. Základní materiál pro tvorbu modelů a prezentací, všestranné použití pro POP/POS. Ideální materiál pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod. Při tisku se nekroutí a je stabilní i po následné aplikaci. Rozměr 100 x 140 cm, síla 5mm.
Kapa Plast je varianta dražší, ale odolnost povrchu proti běžným interiérovým vlivům (otěruvzdornost, tvrdost) je o poznání lepší než u levnější varianty Kapa Line

Kapa Canvas
Lehčená deska oboustranně krytá plastovou vrstvou s imitaci plátna. Rozměr 150×300 cm, síla 5mm. Vhodná pro elegantní dekorace v interiéru. Pouze pro potisk UV technologií. Ideální materiál pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod.

 

 

 

Kapa Line
Kvalitní sendvičová deska s PU jádrem, oboustranně krytá vrstvou bílého chromokartonu pro použití v interiéru. Vhodná pro přímý digitální potisk UV technologií. Základní materiál pro tvorbu architektonických modelů a prezentací, ideální pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod. Rozměr 100×140 cm, síla 5mm.

Plexi

Papír archový

Novatech
bezdřevý, vysoce bílý, 2x oboustranně natíraný papír a karton, podložka 100% ECF (bělená bez použití chlóru). Tiskoviny s jasnými barvami a vysokým kontrastem. Hladký povrch, vysoký stupeň bělosti a správná absorpce barev. Věrná reprodukci jakéhokoliv barevného spektra. Gramáže 150, 250, 350 g. Archy 70×100 cm. Provedení mat i lesk. Tisk výhradně na stroji Arizona XT, UV technologií.
  Technický list (lesk Technický list (mat)

Igepa
tento papír používáme především ve formátu 100×140 cm a v gramáži135, 150 a 170 g. Provedení mat i lesk. Vlastnosti obdobné (viz výše). Tisk možný pouze UV technologií na stroji Arizona XT.

Polyart 110 g

Syntetický papír, který odolává vodě a trhání, má výborné potiskové vlastnosti. Tam, kde papír nestačí, nepříznivé vlivy prostředí, opakovaná manipulace, trhání, tam nastupuje POLYART. Je vyroben ze speciální polyethylénové fólie a je z obou stran potažen matným křídovým nátěrem, který je vhodný pro všechny techniky tisku a povrchových úprav. Skladem máme materiál gramáže 110 g/m² a rozměru archu 70×100 cm. Tisk výhradně na stolovém stroji Arizona XT 350 technologií UV vytvrditelného potisku.

 Technický list

Hliníkové sendviče

Standardně tiskneme na Al sendvič tl. 3mm. Vysoká teplotní stálost materiálu. Nekroutí se. Vysoká tuhost a tvrdost. Pro trvanlivé aplikace. Tisk výhradně UV technologii na stroji Arizona.
 Technický list

RollUp banner

Blockout IP2118 Plus
Je velmi kvaliní laminovaný materiál 470g/m², vyrobený speciálně pro oboustranný tisk, díky vrstvě nepropouštějící světlo a velmi hladkému povrchu z obou stran. Je vhodný jak do interiéru tak i do exteriérů. Je ideální pro ekonomické použití v prezentačních systémech typu „roll-up”, výstavních systémech. Test nehořlavosti B1.

 Technický list

Blockout banner

Production PVC Blockout
Je materiál s černou mezivrstvou, která nepropouští běžné světlo. Nabízí plošnou hmotnost 650 g/m² a je vhodný k výrobě oboustranně tištěných grafik. Materiál je certifikovaný dle normy DIN 4102 jako B1. Materiál lze horkovzdušně i vysokofrekvenčně svářet.  Šíře 320 cm.

 Technický list

Backlight banner

Seemee Backlit Standard Easy
Je odlehčený backlight materiál potisknutelný z obou stran. Nabízí plošnou hmotnost 450 g/m² a vynikající brilanci barev díky speciální coatovací technologii. Vysoká pevnost v trhu jej předurčuje k použití při výrobě velkých aplikací. Materiál lze horkovzdušně i vysokofrekvenčně svářet.

 Technický list

Vlajkovina, textil

Solvotex TCS Flag 110
je pletená vlajkovina ze 100% vlákna Trevira CS®. Plošná hmotnost 115 g/m², velmi špičkovou kvalitu tisku na produkčních tiskových strojích. Materiál nemá podkladový papír, a není vhodný pro malé tiskové technologie. Díky dobré průhlednosti a vynikající brilantnosti tisku jde o první volbu při výrobě vlajek, interiérových či exteriérových dekorací a výstavních expozic. Tisk na stroji
HP XL jet. Materiál je certifikován dle normy DIN 4102 jako B1. Šíře 155 cm.

  Technický list

Solvotex Artist Light
je základní polyesterový textilní banner o plošné hmotnosti 190 g/m². Materiál je opatřen z jedné strany coatingem pro solventní inkousty. Jedná se o univerzální textilní materiál, který je možné díky jeho charakteristice použít jako interiérová umělecká dekorace, lze jej instalovat do prezentačních systémů RollUp, protože se na hranách absolutně nekroutí, je možné jej prosvítit v light boxech a nebo jej potisknout a použít jako stíníci prvek v interiéru i exteriéru. Materiál není vhodný pro praní a žehlení. Materiál je certifikovaný dle DIN 4102 jako B1. Šíře 155 cm.

Imitace plátna

ImagePerfect 2310
Je textilný materiál, který na pohled a dotyk zaručuje skutečný vzhled a pocit jako při uměleckých obrazových reprodukcích. Tento materiál byl speciálně navržený pro digitální tisk na velkoformátových tiskárnách a je vhodný pro tisk s eco solventními, solventními a s UV vytvrzovanými inkousty.
Gramáž 440 g/m².

 Technický list

Přihlásit se