Laminační fólie

Arlon 3220
je velice flexibilní litá ochranná laminace s lesklým hladkým povrchem. Síla pouhých 40 µm v kombinaci se všemi výhodami, které přináší výrobní proces lití namísto válcování, garantuje nejvyšší výkonnost při polepu dopravních prostředků, tedy ploch, které jsou velmi často jak konkávně tak i konvexně tvarované. UV filtr, čiré permanentní lepidlo. Šíře 137 cm.
 Technický list

Protec 382p
je řada laminovacích folií určených především k interiérovému použití, krátkodobě pak do exteriéru. Jedná se o 70 µm silné ochranné laminace, přičemž řada obsahuje leskloumatnou variantu. Laminace Production Easy Clear chrání proti UV záření až 6 měsíců. K dispozici šíře 104, 140, 155 cm.
 Technický list (lesk)   Technický list (mat)

IP2810-103
je čirá lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým lepidlem. Tato fólie je velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu a je vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy. Životnost v exteriéru vykazuje v nepotištěném stavu až 5 let. Použijete-li tento materiál jako laminaci pro bílou tiskovou fólii vznikne garantovaný sendvič do exteriéru na dobu 5 let. Šíře 137 cm.
 Technický list   Certifikát nehořlavosti   Certifikát kvality

MACTac PG 7036
zkráceně PG 7036, je ultračirá polyesterová laminace s vysokým leskem, řadící se v nabídce laminací MACtac mezi antigraffiti laminace. Nabízí sílu 36 µm a ultračiré permanentní lepidlo, což z tohoto materiálu dělá vynikající laminaci pro perforovanou okenní grafiku. Ale pouze na naprosto rovné plochy, polyester si se zaoblením neporadí. Životnost v exteriéu má PG 7036 až 3 roky, v pak interiéru 5 let. Šíře 137 cm.
 Technický list

Přihlásit se