DCP mat 90-250g

(Digital Color Printing) Matný bílý papír v gramáži 90, 120, 160, 210, 250 g určený pro barevné laserové tiskárny. Použití pro běžné barevné tisky. Formát A4, A3, SRA3.
DCP je vysoce kvalitní papír speciálně určený pro plnobarevný laserový tisk. Hlazený (satinovaný) povrch garantuje tisk nejvyšší kvality při zachování věrnosti a sytosti barev.
Ideální papír pro digitální média, tisk reklamních materiálů, brožur, prestižní korespondence, vizitek a důležitých projektů a prezentací. Ideální řešení požadavku vysoké kvality za příznivou cenu.
 Technický list

Coated 135-250g

Je vysoce kvalitní bílý papír s lesklou povrchovou úpravou v gramáži 135, 170, 200, 250 g. Formát A4, A3, SRA3. Speciálně určený pro plnobarevný laserový tisk. Garantuje tisk nejvyšší kvality při zachování věrnosti a sytosti barev. Ideální papír pro digitální média tisk reklamních materiálů, brožur, prestižní korespondence,
vizitek a důležitých projektů a prezentací.

Grafický papír 300g

Olin je nenatíraný papír s vynikajícími tiskovými vlastnostmi, škálou odstínů a povrchových úprav, širokým rozsahem gramáží a výborným poměrem kvality a ceny. Používáme vysoce bílý matný o gramáží 300g/m².

TEAM papír 80g

Je běžný kancelářský papír vhodný pro vysokokapacitní tisk a kopírování. Ideální pro potřeby interní komunikace, reporty, oběžníky atd. Garantovaná kvalita pro černobílý inkoustový a laserový tisk a kopírování. Dřevo použité na výrobu papíru pochází z lesů se systematicky řízeným hospodářstvím.

Přihlásit se