Kapa desky 5 mm

Jedná se o sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro nejrůznější interiérové aplikace, ať už jde o o fotomounting, interiérový design, grafické prezentace, 3D POS/POP aplikace, modely pro architekty či designéry, výstavní účely, klientské prezentace a další. Jejich předností je perfektní provedení, exkluzivní vzhled a široké možnosti zpracování. Desky následně zpracováváme na stolovém plotru Zünd nástrojem oscilační nůž. Standardně používáme desky tl. 5mm a barvy bílé, na objednávku lze dodat desky tl. 3 nebo 10 mm a různé barevnosti a struktury povrchu. Desky jsou balené v kartonu po 24 ks.
 Katalog   KAPA použití

DKP051410 Kapa Plast
Prémiová lehčená deska oboustranně krytá kartonem s plastovou vrstvou. Vhodná pro polep i přímý potisk UV tiskárnou. Plastová vrstva usnadňuje práci při výrobě 3D objektů a polep fóliemi. Základní materiál pro tvorbu modelů a prezentací, všestranné použití pro POP/POS. Ideální materiál pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod. Při tisku se nekroutí a je stabilní i po následné aplikaci. Rozměr 100 x 140 cm, síla 5mm.
Kapa Plast je varianta dražší, ale odolnost povrchu proti běžným interiérovým vlivům (otěruvzdornost, tvrdost) je o poznání lepší než u levnější varianty Kapa Line

Kapa Canvas
Lehčená deska oboustranně krytá plastovou vrstvou s imitaci plátna. Rozměr 150×300 cm, síla 5mm. Vhodná pro elegantní dekorace v interiéru. Pouze pro potisk UV technologií. Ideální materiál pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod.

 

 

 

Kapa Line
Kvalitní sendvičová deska s PU jádrem, oboustranně krytá vrstvou bílého chromokartonu pro použití v interiéru. Vhodná pro přímý digitální potisk UV technologií. Základní materiál pro tvorbu architektonických modelů a prezentací, ideální pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod. Rozměr 100×140 cm, síla 5mm.

Přihlásit se