Agfa Annapurna 3,2

Anapurna RTR3200i LED  je 3,2m široká roll to roll UV led velkoformátová tiskárna určená pro interiérový a exteriérový tisk s maximální rychlostí tisku až 127 m²/h.
Robustní průmyslová konstrukce s konfiguraci CMYKLcLm umožňuje potisk širokého spektra substrátů pro interiérové a exteriérové aplikace. Tiskárna je vybavena UV LED lampami s možnostmi tisku na teplocitlivé materiály. Podporuje souběžný tisk ze dvou rolí.

Anapurna RTR3200i LED umožňuje velmi přesné umísťování inkoustových kapek a díky tomu vynikající kvalitu tisku, která je dále rozšířená o možnost vícenásobného krytí. Osm kusů tiskových hlav s velikostí tiskové kapky 12pl zaručují reprodukci textů o min. velikosti 4body, skvělý tisk plných ploch. Umožňuje potisk síťovaných materiálů bez podkladového papíru.

Technická data:
– maximální šíře tisku 320cm (316cm bezokrajově)
– 6 x Hlava KonicaMinolta 1024i 12 pl
– rozlišení tisku 720 x 1440 dpi
– inkoust vytvrzovaný UV LED zářením
– barvy C, M, Y, K, LC, LM
– Rychlost tisku: 127 m²/h draft, 76-85 m²/h express, 37-65 m²/h production, 22-33 m²/h standard quality, 16-18 m²/h high-quality mode

Mimaki TS5

mimakiUltra rychlostní barevná sublimační transferová tiskárna pro nepřetržitý tisk, která nabízí mnoho funkcí a výhod, jako např. nastavení výšky tiskové hlavy, systém neustálého zásobování inkoustem, stabilní tisk obrazů vysoké kvality, sušící ventilátor, automatickou kontrolu trysky, ultrarychlý tisk pro velkoobjemové zakázky apod.

Maximální šírka tisku 1620 mm, rozlišení tisku 540, 720, 1440 dpi, řezání materiálu podle osy Y, zahřívání materiálu (3 způsoby): předehřev, ohřev, dohřev, standardní navíjecí zařízení s možností volby směru navíjení.

Pro výrobu: transparenty, vlajky, dresy, bundy, košile, šátky, kravaty, pracovní oblečení, plavky, vybavení a design interiérů.

  • Nastavení výšky tiskové hlavy, které  předchází nárazům hlavy způsobeným transferačním papírem.
  • Transferační papír je bezpečně podáván skrze automatický podavač materiálu.
  • Nepřetržitý tisk díky systému neustálého zásobování inkoustem.
  • Vyznačuje se rychle schnoucími sublimačními inkousty vysoké hustoty pro rychlý tisk.
  • Díky velkoobjemovému inkoustovému systému pojme až 8 x 2 l (4 barvy).

 

Sublimační kalandr

montiSublimační lis (kalandr) Monti Antonio 853 je určen pro sublimaci jak z role tak z archu za pomoci potištěného přenosového papíru vytištěného na stroji Mimaki TS5. Šíře sublimace 180 cm. Vysoká produkce. Vysoce kvalitní přenos na látky PES (obsah min. 30%).

 Technický list

lishrnekPro menší sublimační plochy (včetně potisku triček)  slouží ruční lis velikosti 40×50  cm. Pro potisk hrnků pak speciální lis s několika násadami pro různé velikostí a tvary hrnků (např. kuželovitý tvar).

Fotoba XLD 170

FotobaTitel TitelNová Fotoba XLD 170 je nejvíce flexibilní řezačka firmy. Řezání z role i z archu. Příčný i okrajové podélné řezy plus prořezávání uprostřed. Bez ohledu na jakékoliv vychýlení, řezačka se automaticky znovu přenastaví k okraji tištěného obrazu. Pokud tiskárna nevytiskne motiv rovnoběžně s okrajem médií, nebo v případě, že tiskárna nedokáže odvíjet roli (arch) zpříma, provede korekci nastavením řezacího systému do požadovaného směru.

Řezačka zvládne nejvíce flexibilní média až do maximální tloušťky 0,8mm, včetně polykarbonátu, fotografický papír, vinyl, samolepicí vinyl, PVC, film, plátno, laminované tisky, atp.

 Technický list

DURST Rho P10

UV produkční tiskárna pro potisk deskových i rolových materiálů. Rozlišení tisku je 1000 dpi, velikost tiskové kapky 10 pl. Tisk bílým inkoustem (přímo, podklad, překryv). Produkční rychlost tisku je až 205 m² za hodinu. Tisková šířka je 205 cm, délka „libovolná“. Maximální tloušťka materiálu je 40 mm.

Tiskárna DURST Rho P10 200 může tisknout na téměř jakékoliv deskové nebo ohebné materiály, které se používají v reklamním průmyslu, jasnými barvami CMYK a navíc i bílou barvou. Může produkovat celou škálu vizuálních komunikačních materiálů od plastových desek po prosvětlované reklamy a od lepenky, papíru po nábytkové díly.
Potisk běžných rolových materiálů, jako billboardový papír, CLV papír, PVC samolepky, banner usnadňuje a urychluje přídavný navíječ a odvíječ pro role do 50 kg.
bílou barvou můžou tisky vypadat brilantně i na průhledné samolepce, či plexisklu. Bílou barvu lze použit jako podkladovou, přetiskovou nebo přímou, dle připravené šablony.

Tisky se vyznačují vynikající světlostálosti (4 roky) a výbornou otěruvzdornosti. Ihned po vytištění lze dále zpracovávat (inkoust zasychá ihned po vytvrzení UV lampami).

 Technický list

Arizona 350 XT

Stolová tiskárna, pracující s inkousty vytvrzovanými UV zářením pro rozsáhlé tisky nejvyšší kvality. Stůl pro potisk desek velikosti 250×305 cm. Tisk bílým inkoustem (přímo, podklad, překryv). Produkční rychlost tisku je až 22,4 m².
Tiskárna Océ Arizona 350 XT může tisknout na téměř jakékoliv deskové nebo ohebné materiály, které se používají v reklamním průmyslu, jasnými barvami CMYK a navíc i bílou barvou. Může produkovat celou škálu vizuálních komunikačních materiálů od plastových desek po prosvětlované reklamy a od lepenky, papíru po nábytkové díly. S bílou barvou můžou tisky vypadat brilantně i na průhledné samolepce, či plexisklu. Bílou barvu lze použit jako podkladovou, přetiskovou nebo přímou, dle připravené šablony.

Tisky se vyznačují vynikající světlostálosti (4 roky) a velmi dobrou otěruvzdornosti. Ihned po vytištění lze dále zpracovávat (inkoust zasychá ihned po vytvrzení UV lampami).

 Technický list Arizona XT

Zünd 260 x 180 cm

Švýcarský systém Zünd patří v kategorii přesných a výkonných obráběcích plotrů ke světové špičce. Náš model je nejnovější generací s označením G3. Charakteristickou vlastnosti stroje je univerzálnost, tedy víceúčelovost použití, a modularita. Zařízení vyniká svou produktivitou, efektivitou a preciznosti.
Je konstruována pro materiály s hmotností až 350 kg a pro vysoký přítlak obráběcích nástrojů.
Plotr obsahuje tři velice snadno připojitelné univerzální moduly a do každého z nich je možné založit libovolný z řady pracovních nástrojů. K dispozici jsou nástroje pro zpracování velice široké škály aplikací, od tangenciálních nožů na řezání fólií přes oscilační nože na zpracování kartonu až po frézy pro obrábění akrylátů.
K přesnému vedení nástroje využívá plotr programu Opos s optickým zaměřováním.

Univerzální řezací nástroj
je určen k prořezávání materiálů s tloušťkou až 3 mm. Tento nástroj je ideální pro řezání magnetických materiálů, polypropylenu, kartonů vlnité lepenky a materiálů s voštinovou strukturou.
Nasekávací (kiss-cutting) nástroj
s variabilně nastavitelným tlakem nože je ideálním prostředkem k nasekávání materiálů až k nosné podložce. Tímto způsobem je možné zpracovávat materiály s tloušťkou až 3 mm, jako je například dekorační vinyl, maskovací materiály a reflexní nebo translucentní materiály.
Oscilační řezací nástroj (elektrický)
je vhodný pro řezání měkkých a polotvrdých materiálů s tloušťkou až 26 mm. Konkrétně se může jednat například o pěnové materiály, vlnitou lepenku, kůži nebo tkané i netkané textilní materiály.
Rylovací nástroj
pro rylování papíru, kartonu a lepenky. Používáme nástroj pro papír do 500g a pak rylovací kolečko pro vlnitou lepenku.
Fréza
používáme frézy pro opracování nejrůznějších materiálu do výšky 20 mm (plastové desky, plexisklo, dřevo, dibont, Al plech, …)

HP XLjet šíře 5 m

Solventní tiskárna, šíře 5m. Vysoká odolnost tisku (světlostálost, otěruvzdornost). Pro tisk bannerů, billboardůvětších PVC samolepek, CLV.

Rozlišení tisku je optimální pro běžnou outdoorovou pohledovou vzdálenost. Tisk až na 3 role současně (především billboardy). Potisk banneru šíře až 5m umožňuje vyrábět plachty do této šíře bez jediného svaru (oceníte především pro síťoviny). Používám originální inkousty s vynikající pigmentaci, barevným rozsahem a  se světlostálosti tisku 3 roky, barevnost CMYK.

HP XLjet šíře 3,2 m

Solventní tiskárna šíře 3,2 m. Používáme především pro tisk billboardů. Rychlost tisku až 70 m²   za hodinu. Nízké tiskové náklady ovlivňují nižší cenu výstupů.

Solventní tiskárna, šíře 3,2 m. Vysoká odolnost tisku (světlostálost, otěruvzdornost). Pro tisk bannerůbillboardůvětších PVC samolepekCLV.

Rozlišení tisku je optimální pro běžnou outdoorovou pohledovou vzdálenost. Tisk až na 2 role současně (především bilbordy). Potisk baneru šíře až 3,2mumožňuje vyrábět plachty do této šíře bez jediného svaru (oceníte především pro síťoviny). Používám originální inkousty s vynikající pigmentaci, barevným rozsahem a  se světlostálosti tisku 3 roky, barevnost CMYK.

Epson Sure Color

Špičková ekosolventní tiskárna. Devět barev CMYKLcLmLk+Orange+Red.
Nekompromisní tisková kvalita pomocí nového inkoustu GS3. Tiskárna nabízí uživatelům nové možnosti kreativní tvorby, ať už pro potřeby signmakingu, špičkové grafiky nebo dekorací.
Přesnost
Produkce s nesrovnatelnou přesností díky sofistikovanému systému manipulace s tiskovým materiálem, jenž zaručuje špičkový výkon. Vysoce pokročilý systém automatického řízení napnutí (AD-ATC), podávací válce s velkým průměrem a antistatické flexibilní přítlačné válečky optimalizují upnutí, podávání a přesnost.
Kvalita
Tiskárna oužívá tiskovou hlavu Epson PrecisionCore TFP nejnovější generace, která je zárukou vynikajícího a čistého tisku se špičkovými barvami. Díky kompatibilitě s inkousty Epson UltraChrome GS3, které mají nové složení, mohou uživatelé dosáhnout široké škály vysoce přesných barev. Zlepšení kvality tisku na řadu tiskových materiálů bylo dosaženo díky „Precision Dot“ režimu vysoké kvality.
Aplikace
Grafika na dopravní prostředky, samolepky (možné kombinovat s vyřezávacím plotrem), bannery, prodejní místa, světelná reklama, podlahová grafika, výstavní systémy a další.

Suma 1400 T

Vyřezávací plotr SUMA šíře 140 cm. Plotrový ořez PVC samolepek do libovolného tvaru. plotr používá přesný tangenciální nůž.
Integrovaný optický systém OPOS  pro sériovou výrobu samolepek s tvarovým ořezem dle digitálně připraveného drátěného modelu. Vysoká přesnost ořezu díky optickému zaměření.

Drukování bannerů

Automatická drukovačka, detailAutomatická drukovačka
používáme především pro osazení druky plachet do rozměru 10x5m. Výhodou je jednoduchost procesu a kapacita. Nevýhodou pak stacionárnost a z toho plynoucí obtížná využitelnost pro plachty velkých rozměrů. Kovové stříbrné druky.
Takto aplikované druky mají vynikající pevnost, snesou vysokou zátěž při vypínání plachet.

Ruční drukovačka
používáme tam, kde končí užití automatické drukovačky, tzn. velké plachty (se kterými není praktická manipulace kolem pracovního stolu). Druky jsou stříbrné o průměru 10 a 12,7 mm s pevností srovnatelnou s aplikaci automatickou.

Ruční drukovačka pro plastové druky
plastové druky používáme tam, kde je nutné docílit vyšší estetické hodnoty banneru (interierové aplikace). Plastový druk překvapivě vyniká vysokou pevnosti, jeho cena je však asi 3x vyšší než cena druku kovového.

Aplikovaný druk

Druky


 

 

Laminátory Flexilam

Univerzální rolový laminátor s předehřevem. Kontinuální laminování. Jako další používáme archový laminátor pro laminování menších zakázek. Šíře obou laminátorů je 160 cm. PVC fólie a papír lze laminovat lesklým, matným či podlahovým laminem. Na archovém laminátoru je možno kvalitně kašírovat samolepku na PVC desku (max rozměr 150×300 cm)

Svářečky bannerů

Sinclair Triad Wedge Welding System.
Špičková automatická svářečka s kolejnicovým systémem pro precizní sváry v neomezené délce. Pracuje na trincipu tzv. „horkého klínu“, který je vložen mezi svařované materiály a zajišťuje nahřátí materiálu na ideální teplotu pro zajištění dokonalé kvality svaru srovnatelné s vysokofrekvenční technologií.

Běžné typů svarů:  svařování podložených okrajů,  svařování přeložených okrajů, vytváření spojů, navařování materiálů k sobě, vytváření „rukávů“, zavaření vyztužovacího lanka, dvojitý svar s vytvořením tunelu.


Kontrolovaným svařováním zabezpečujeme výbornou pevnost v tahu jednotlivých spojovaných dĺů banerových plachet velkých rozměrů (největší vyráběná, svařovaná plachta měla rozměr 10×50 m).
Zavařením hran vytváříme zdvojení banneru po obvodu, do kterého jsou aplikovány druky (ve zdvojeném banneru pak drží výrazně lépe).

Přihlásit se