Potisk hrnků

mp2Nově provádíme sublimační potisk hrnků. Můžete si vybrat z několika druhů včetně krabičky s vlastním potiskem. Podrobnosti hledejte zde.

Zasílání novinek mailem

více…

Sublimace a fototisk

montiDovybavili jsme se novými technologiemi pro sublimační a fotorealistický tisk.

logoeu
Spolufinacováno z fondů EU.

Zasílání novinek mailem

více…

DURST Rho P10

Dovybavili jsme technologický park o UV tiskárnu pro potisk deskových
i rolových materiálů. Nyní tiskneme o poznání rychleji, kvalitněji a levněji.
Aktuální ceny jsou v novém ceníku.

logoeu
Spolufinacováno z fondů EU.

Zasílání novinek mailem

více…

Obrazy, Canvas

Tisk na Canvas tl. 5 mm (imitace plátna). Tisk na stroji Arizona technologie UV. Následující dokončující zpracování na stroji Zünd, které zabezpečí možnost poskládání do tvaru nahrazující aplikaci rámu. Přehyb hran, je potištěn.
Více informací.

Realizace FORUM

Realizovali jsme polepy v nově otevřeném obchodním centru FORUM NOVÁ KAROLÍNA.

USB karty

Velmi praktická plastová USB karta velikosti kreditní karty. Paměť 4 GB. Oboustranný potisk nebo jednostranný potisk na stroji Arizona. Praktický reklamní dárek s dlouhou užitnou dobou.
Zasílání novinek mailem

více…

Arizona 350 XT

Stolová tiskárna, pracující s inkousty vytvrzovanými UV zářením pro rozsáhlé tisky nejvyšší kvality. Stůl pro potisk desek velikosti 250×305 cm. Tisk bílým inkoustem (přímo, podklad, překryv). Produkční rychlost tisku je až 22,4 m². více…

Zünd 260 x 180 cm

Švýcarský systém Zünd patří v kategorii přesných a výkonných obráběcích plotrů ke světové špičce. Náš model je nejnovější generací s označením G3. Charakteristickou vlastnosti stroje je univerzálnost, tedy víceúčelovost použití, a modularita. Zařízení vyniká svouproduktivitou, efektivitou a preciznosti.
Je konstruována pro materiály s hmotností až 350 kg a pro vysoký přítlak obráběcích nástrojů.
Plotr obsahuje tři velice snadno připojitelné univerzální moduly a do každého z nich je možné založit libovolný z řady pracovních nástrojů. K dispozici jsou nástroje pro zpracování velice široké škály aplikací, od tangenciálních nožů na řezání fólií přes oscilační nože na zpracování kartonu až po frézy pro obrábění akrylátů.
K přesnému vedení nástroje využívá plotr programu Opos s optickým zaměřováním.

Univerzální řezací nástroj
je určen k prořezávání materiálů s tloušťkou až 3 mm. Tento nástroj je ideální pro řezání magnetických materiálů, polypropylenu, kartonů vlnité lepenky a materiálů s voštinovou strukturou.
Nasekávací (kiss-cutting) nástroj
s variabilně nastavitelným tlakem nože je ideálním prostředkem k nasekávání materiálů až k nosné podložce. Tímto způsobem je možné zpracovávat materiály s tloušťkou až 3 mm, jako je například dekorační vinyl, maskovací materiály a reflexní nebo translucentní materiály.
Oscilační řezací nástroj (elektrický)
je vhodný pro řezání měkkých a polotvrdých materiálů s tloušťkou až 26 mm. Konkrétně se může jednat například o pěnové materiály, vlnitou lepenku, kůži nebo tkané i netkané textilní materiály.
Rylovací nástroj
pro rylování papíru, kartonu a lepenky. Používáme nástroj pro papír do 500g a pak rylovací kolečko pro vlnitou lepenku.
Fréza
používáme frézy pro opracování nejrůznějších materiálu do výšky 20 mm (plastové desky, plexisklo, dřevo, dibont, Al plech, …)

Přihlásit se