PVC monomerická

Materiál vhodný pro samolepky, které jsou lepené na zcela rovné plochy. Výhodou je především nižší cenas vyšším rozlišením tisku a nižšími nároky na trvanlivost. Podmínkou je lepení na zcela rovné plochy.

Intercoat 1441
Je matná monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 3 roky. Permanentní lepidlo. Používáme především pro tisk na stroji Epson a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením.
 Technický list

Intercoat 1600
Je lesklá monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 3 roky.
Materiál je vhodný pro eko-solventní inkousty, kdy lze vzhledem k vysoké kvalitě tisku dosahovat až fotorealistických tisků. Používáme především pro tisk na stroji  Epson a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením. Permanentní nebo snímatelné lepidlo.
 Technický list

Přihlásit se