PVC monomerická

Materiál vhodný pro samolepky, které jsou lepené na zcela rovné plochy. Výhodou je především nižší cenas vyšším rozlišením tisku a nižšími nároky na trvanlivost. Podmínkou je lepení na zcela rovné plochy.

MACtac JT 5828
Je matná monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 4 roky. MACtac JT 5828 je vynikající základní materiál pro podlahové grafiky v interiéru. Doporučujeme v kombinaci s podlahovou laminací. Šíře 137 a 152 cm. Permanentní lepidlo. Používáme především pro tisk na stroji Valuejet a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením.
 Technický list

MACtac JT 5829
Je lesklá monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 4 roky.
Materiál je vhodný pro eko-solventní inkousty, kdy lze vzhledem k vysoké kvalitě tisku dosahovat až fotorealistických tisků. MACtac JT 5829 je vynikající základní materiál pro podlahové grafiky v interiéru. Doporučujeme v kombinaci s podlahovou laminací. Používáme především pro tisk na stroji  Valuejet a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením. Šíře 137 a 152 cm. Permanentní nebo snímatelné lepidlo.
 Technický list

ORAJET 3164
Ekonomické řešení pro krátkodobé exteriérové aplikace. Potisk především na strojích HP XL Jet. Šíře 137 cm, návin 150 m. Bílá matná fólie s šedou zadní stranou a permanentním lepidlem. Vynikající pro PVC billboardy s životností 1-2 roky.
 Technický list

Přihlásit se