DURST Rho P10

UV produkční tiskárna pro potisk deskových i rolových materiálů. Rozlišení tisku je 1000 dpi, velikost tiskové kapky 10 pl. Tisk bílým inkoustem (přímo, podklad, překryv). Produkční rychlost tisku je až 205 m² za hodinu. Tisková šířka je 205 cm, délka „libovolná“. Maximální tloušťka materiálu je 40 mm.

Tiskárna DURST Rho P10 200 může tisknout na téměř jakékoliv deskové nebo ohebné materiály, které se používají v reklamním průmyslu, jasnými barvami CMYK a navíc i bílou barvou. Může produkovat celou škálu vizuálních komunikačních materiálů od plastových desek po prosvětlované reklamy a od lepenky, papíru po nábytkové díly.
Potisk běžných rolových materiálů, jako billboardový papír, CLV papír, PVC samolepky, banner usnadňuje a urychluje přídavný navíječ a odvíječ pro role do 50 kg.
bílou barvou můžou tisky vypadat brilantně i na průhledné samolepce, či plexisklu. Bílou barvu lze použit jako podkladovou, přetiskovou nebo přímou, dle připravené šablony.

Tisky se vyznačují vynikající světlostálosti (4 roky) a výbornou otěruvzdornosti. Ihned po vytištění lze dále zpracovávat (inkoust zasychá ihned po vytvrzení UV lampami).

 Technický list

Přihlásit se