Letáky A5, A4, A3

  Pro tisk barevných letáků či obdobných tiskovin používáme matný DCP papír v gramážích 90, 120, 160, 210, 250g. Za příplatek pak lesklý DCP Coated papír 135, 170, 200,250g, případně 300g grafický papír. Standardem je automatický potisk druhé strany (duplex). Formát SRA3 (325×489 mm) je vhodný pro tisky malinko větší než A3 a především pro tiskoviny, které jsou potištěny až do kraje (při následném zpracování dojde k ořezu okrajů). Následně v kontinuální lince lze použít šitou vazbu V1, šití, skládání, děrování. Další grafické papíry k dispozici dle vzorníků.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Vizitky

  Pro tisk vizitek v ekonomické variantě používáme bílý hlazený matný DCP papír 250 g a lesklý DCP Coated 250g. Pro reprezentativnější použití pak bílý matný grafický papír 300g Olin a bílý jednostranně vysoce lesklý papír Diplomat 300g. Ostatní papíry pak dle výběru z našich zásob (barevné odstíny, struktury). Vizitky je možno graficky připravit v našem profesionálním grafickém studiu.

  Další grafické papíry k dispozici dle vzorníků ve firmě (barevné, strukturované, ….). Řada skladem, ostatní nestandardní na objednávku do 24 hod.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Mapy

  Mapy především pro orientační běh tiskneme na matný bílý DCP papír 90g. Formát je A4 nebo A3. Mapy jsou vytištěny včetně závodní tratě a splňují veškeré normy pro použití na závodech v OB. K mapám možno dokoupit speciální přilnavý PVC obal, který mapu spolehlivě ochrání i před extrémním vlhkem. Tiskneme mapy pro přední závody v ČR (Celostátní žebříčky, Mistrovství ČR, ….).

  Mapy tisknem přímo ze speciálního software pro tvorbu map OCAD 9 nebo 10. Tisk na digitálním barevném tiskovém stroji Bizhub C8000 (rozlišení 1200 dpi).

  Ceny (E-shop)Ceník

  Černobílý tisk

  Nejrůznější jednoduché tisky i vysokých nákladů do formátu max. SRA3. Různé gramáže papíru (80g-300g). Tisky lze automaticky následně zpracovávat (sešívání, lepení, děrování, skládání). Ideální pro návody (včetně brožovaných), přílohové letáky. Možnost tisku na předsekané samolepky. Základním materiálem pro potisk je kancelářský papír 80g.Samozřejmostí je duplexní tisk a jeho kombinace, vkládání předtištěných barevných tisků a výstupní třídění (viz obrázky).

  Ceny (E-shop)Ceník

  Brožury

  Brožury A4, lepená vazba, barevná obálka, černobílý vnitřek
  Vysoce kvalitní lepení v online finišeru tavným plastem. Výška hřbetu je max 30 mm. Obálka tištěna na papír 250g mat nebo 250g lesk, vnitřek na běžný kancelářský papír 80g. Obálku lze vytisknout jako černobílou (jednostranně, oboustranně) nebo plnobarevnou (jednostranně, oboustranně)… viz odečty ve spodní části ceníku.

  Brožury A4, A5, šitá vazba, barevná obálka, černobílý vnitřek
  Šití v online finišeru s automatickým ořezem. Maximálně 50 listů (200 stran). Obálka tištěna na papír 250g mat nebo250g lesk, vnitřek na běžný kancelářský papír 80g. Obálku lze vytisknout jako černobílou (jednostranně,  oboustranně) nebo barevnou (jednostranně, oboustranně)… viz odečty ve spodní části ceníku.

  Brožury A4, A5, šitá vazba, barevná obálka, barevný vnitřek
  Šití v online finišeru s automatickým ořezem. Maximálně 50 listů (200 stran). Obálka tištěna na papír 250g mat nebo 250g lesk, vnitřek na papír pro digitální tisk 90g mat nebo 135g lesk (příplatek 0,30 za stránku A4 a 0,15 za stránku A5) .

  Ceny (E-shop)Ceník

  Šitá vazba V1

  Tištěné brožury automaticky v jedné lince sešíváme. Výsledný formát brožur je pak max.  SRA4 (standardně A4, A5). Brožury jsou automaticky ořezávané. Maximální počet stran je 200. Automatické vkládání předtištěné obálky. Sešíváme pouze digitální tisky tištěné u nás.
  Sešívání bud klasická vazba V1 nebo pouze sešití určitého počtu dokumentů, možnost vkládat barevné tisky. (viz obrázky).

  Ceny (E-shop)Ceník

  Kroužková vazba TW

  Kroužkovou vazbu Twin Wire dodáváme v modifikaci pro kalendáře (včetně úchytu pro zavěšení) a brožury (elegantní náhrada vazby V1 a V2).
  Barva kroužkové vazby dle Vašeho přání (nejběžnější však bílá a černá).

  Ceny (E-shop)Ceník

  Laminace standard

  Tepelná laminace používaná v ofsetovém tisku. Provedené mat a lesk. Především pro laminaci obálek digitálně tištěných brožur, pohlednic, …

  Ceny (E-shop)Ceník

  Laminace tepelná

  Silná tepelná laminace jednotlivých tisků A6 až A3 včetně přesahu zavaření. Zabezpečení proti vniknutí vlhkosti. Vysoká otěruvzdornost.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Lepená vazba V2

  Tištěné brožury lze automaticky v jedné lince svázat lepenou vazbou V2. Výsledný formát brožur je pak max.  SRA4 (standardně A4, A5). Brožury jsou automaticky ořezávané. Maximální výška lepeného hřbetu je 30 mm. Automatické vkládání předtištěné obálky. Zpracovávat lze jen dokumenty tištěné u nás digitálně.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Skládání, děrování

  Digitální tisky můžou být automaticky skládány (dvojsklad, trojsklad a čtyřsklad) nebo děrovány (4 nebo 2 díry průměru 6mm). Typy skládání viz obrázek. Skládání a děrování možno využit pro dokumenty tištěné na jiném digitálním stroji.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Perzonalizovaný tisk

  Černobílý i barevný digitální tisk, lze perzonalizovat nebo obměňovat jednotlivé části pro jednotlivé tisky. Data mou být připravena jako mnohostránkový dokument před tiskem (sloučení návrhu s databázi) nebo přímo doplňujícím softwarem při tisku. Na detaily přípravy dat pro perzonalizaci se vždy před tiskem dotažte.
  Možnosti využití:
  – adresné dopisy s jedinečnou adresou
  – adresní štítky na obálky
  – potisk předsekaných etiket proměnným obsahem
  – jedinečné čárové kódy pro označení výrobků
  – jedinečné obálky brožur

  Bizhub Press C8000

  Barevná laserová tiskárna Minolta, formát SRA3. Nedostižná kvalita obrazu, plné barevné rozlišení 1200 x 1200 dpi x 8 bitů, možnost vyhlazování, Konica Minolta technologie S.E.A.D II, nízká teplota zapékání a třetí generace polymerovaného toneru Simitri®. Výjimečná produktivita, rychlost tisku až 80 A4 stránek za minutu. Špičkové schopnosti práce s médii, potisknutelná plošná hmotnost papíru je 64-350 g/m2. Duplexní tisk až do 300 g/m2. Automatické rovnání papíru s možností doplnění zvlhčovací jednotky.
  Pokročilé inline dokončování zahrnuje vykládání volných listů, děrování, skládání, vkládání, vazbu V1.

   Technicky list

  Bizhub Pro 1051

  Černobílá laserová tiskárna Minolta.  Formát A4, A3, SRA3. Produkční rychlost až 105 stran A4 za minutuRobustní konstrukce a provozní cyklus až 500 000 stran za měsíc. Nejvyšší kvalita tisku při rozlišení 1200×1200 dpi. Gramáž tiskových médií mezi 40 a 350 gm².
  Dokončovací doplňky:
  šitá vazba V1, lepená vazba V2, trojsklad, dvojsklad, šití, děrování, vkládání, ořez, třízení.

   Technicky list

  Ideal 5222 DigiCut

  Elektrická stohová řezačka papíru pro digitální zařízení, formát B3.
  Plně automatický stroj s délkou řezu 520 mm. Elektrický pohon nože a zadního dorazu. Hydraulický pohon předlisu s regulací lisovací síly a kontrolou manometrem. Kvalitní nůž ze solingenské oceli. Stroj s možností programování. K dispozici je 99 programů, každý s 99 programovacími kroky. Optické naznačení řezu. Stroj byl speciálně vyvinut pro potřeby digitálního tisku.

  DCP mat 90-250g

  (Digital Color Printing) Matný bílý papír v gramáži 90, 120, 160, 210, 250 g určený pro barevné laserové tiskárny. Použití pro běžné barevné tisky. Formát A4, A3, SRA3.
  DCP je vysoce kvalitní papír speciálně určený pro plnobarevný laserový tisk. Hlazený (satinovaný) povrch garantuje tisk nejvyšší kvality při zachování věrnosti a sytosti barev.
  Ideální papír pro digitální média, tisk reklamních materiálů, brožur, prestižní korespondence, vizitek a důležitých projektů a prezentací. Ideální řešení požadavku vysoké kvality za příznivou cenu.
   Technický list

  Coated 135-250g

  Je vysoce kvalitní bílý papír s lesklou povrchovou úpravou v gramáži 135, 170, 200, 250 g. Formát A4, A3, SRA3. Speciálně určený pro plnobarevný laserový tisk. Garantuje tisk nejvyšší kvality při zachování věrnosti a sytosti barev. Ideální papír pro digitální média tisk reklamních materiálů, brožur, prestižní korespondence,
  vizitek a důležitých projektů a prezentací.

  Grafický papír 300g

  Olin je nenatíraný papír s vynikajícími tiskovými vlastnostmi, škálou odstínů a povrchových úprav, širokým rozsahem gramáží a výborným poměrem kvality a ceny. Používáme vysoce bílý matný o gramáží 300g/m².

  TEAM papír 80g

  Je běžný kancelářský papír vhodný pro vysokokapacitní tisk a kopírování. Ideální pro potřeby interní komunikace, reporty, oběžníky atd. Garantovaná kvalita pro černobílý inkoustový a laserový tisk a kopírování. Dřevo použité na výrobu papíru pochází z lesů se systematicky řízeným hospodářstvím.

  Poptávka, objednávka DT

  Poptávka nebo Objednávka Digitální tisk


  Ochrana před spamem

  Přihlásit se