Agfa Annapurna 3,2 m

  Anapurna RTR3200i LED  je 3,2m široká roll to roll UV led velkoformátová tiskárna určená pro interiérový a exteriérový tisk s maximální rychlostí tisku až 127 m²/h.
  Robustní průmyslová konstrukce s konfiguraci CMYKLcLm umožňuje potisk širokého spektra substrátů pro interiérové a exteriérové aplikace. Tiskárna je vybavena UV LED lampami s možnostmi tisku na teplocitlivé materiály. Podporuje souběžný tisk ze dvou rolí.

  Anapurna RTR3200i LED umožňuje velmi přesné umísťování inkoustových kapek a díky tomu vynikající kvalitu tisku, která je dále rozšířená o možnost vícenásobného krytí. Osm kusů tiskových hlav s velikostí tiskové kapky 12pl zaručují reprodukci textů o min. velikosti 4body, skvělý tisk plných ploch. Umožňuje potisk síťovaných materiálů bez podkladového papíru.

  Technická data:
  – maximální šíře tisku 320cm (316cm bezokrajově)
  – 6 x Hlava KonicaMinolta 1024i 12 pl
  – rozlišení tisku 720 x 1440 dpi
  – inkoust vytvrzovaný UV LED zářením
  – barvy C, M, Y, K, LC, LM
  – Rychlost tisku: 127 m²/h draft, 76-85 m²/h express, 37-65 m²/h production, 22-33 m²/h standard quality, 16-18 m²/h high-quality mode

  Cyklistika

  cyklo_predek cyklo_zadekCyklistický dres krátkým rukávem je vyroben ze 100% polyesteru, osazen zipem a dvojici nebo trojici kapes na zadní části. Vyniká výtečnými ventilačními vlastnostmi především v teplejším období. Dres je vysoce elastický. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost dresu. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika pro dres je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  Ceny (E-shop), Ceník

  Florbal

  fbmoprefbmozadfbzlpredfbzlzadtrenky

  Florbalový dres.   Jeho atraktivní vzhled je velmi vhodný pro oko diváka při soutěžích, které jsou bedlivě sledovány na místě i v televizi. Je vyroben ze 100% polyesteru 120g/m2. Vyniká výtečnými vlastnostmi, je příjemně prodyšný. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost dresu. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS. Grafika pro dres je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Hokej

  hokej_1 hokej_2

  Hokejový dres.  Je vyroben ze 100% polyesteru 120g/m2.  Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost dresu. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS. Grafika pro dres je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Orientační běh

  cd1 cd2Celoděrovaný dres je velmi oblíbená varianta dresu pro orientační běh (OB). Vyniká výtečnými vlastnostmi za deště a je příjemně prodyšný v letních dnech. Je vhodný pro všechny disciplíny OB. Dres je méně elastický. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost dresu. Pouřitý materiál je 100% polyester. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika pro dres je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.
  Lze provést ve variantě elastického neděrovaného materiálu, případně s úpravou střihu (vypasování).

  ———————————————————————————————————————————————–

  s1 s2Sprintový dres bez rukávů je velmi oblíben pro nelesní sprintové disciplíny, lze však bez problémů použít i v lese. Jeho atraktivní vzhled je velmi vhodný pro oko diváka při závodech, které jsou bedlivě sledovány na místě i v televizi. Je vyroben ze 100% polyesteru 120g/m2. Vyniká výtečnými vlastnostmi za deště a je příjemně prodyšný v letních dnech. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost dresu. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika pro dres je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  ———————————————————————————————————————————————–

  tp tzTílko. 100% polyester 120g/m2. Ideální pro sprintové disciplíny a trénink v teplém počasí. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost dresu. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika pro dres je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  ———————————————————————————————————————————————–

  cel_jed celenka_2 cepka navlekDalšími dodávanými doplňky jsou víceúčelové návleky, které lze použít jako kuklu, čelenku, čepku, nákrčník. Čelenky dvojité (dvě vrstvy, potisk z obou stran), vysoce savé s univerzálním použitím.  Čelenky jednoduché (jedna vrstva, jednostranný potisk) s vázáním vzadu pro nastavení univerzální velikosti. Vše s vlastním potiskem odpovídajícím např. klubovým barvám.

  ———————————————————————————————————————————————–

  ob_zip_predek ob_zip_zadek

  Kombinovaný dres je varianta dresu pro orientační běh (OB). Boky a podrukávy jsou z prodyšného materiálu. Přední, zadní díl a vrch rukávů je z 100% polyesteru. Je vhodný pro všechny disciplíny OB. Dres je více elastický a vypasovaný. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost dresu. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika pro dres je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  ———————————————————————————————————————————————–

  o1 o2Overal je ideální pro trénink a pro oddílovou prezentaci v rámci sportovních aktivit. Vyrobeno z plášťoviny se zátěrem (100% PES). Boky a vnitřní rukávy jsou z elastického materiálu pro lepší vypasování. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost overalu. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika pro overal je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  ———————————————————————————————————————————————–

  k1
  k2Běžecké kalhoty je ideální pro trénink a pro oddílovou prezentaci v rámci sportovních aktivit. Vyrobeny z odolných materiálů s doplněním odvětrávání za koleny a elastickými prvky pro zvýšení celkové pružnosti a pohodlnosti při pohybu (100% PES). Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  ———————————————————————————————————————————————–

  elastakywwwElasťáky.  Vyrobeny z pružného materiálu s doplněním odvětrávání za koleny. Verze letní do teplejšího a verze zateplená do chladného počasí. Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  ———————————————————————————————————————————————–

  t1 t2 t3 t4Běžecké trenýrky pro závody i trénink. Vyrobeny z vysoce prodyšné síťoviny bez dalších vložených vnitřních prvků (100% PES). Celopotisk je proveden sublimační technologií, která zaručuje světlostálost barev po celou životnost. Dodáváme kompletní sortiment XXL-XS včetně standardních dětských velikostí. Grafika je dodána zákazníkem nebo vytvořena podle požadavku v našem grafickém oddělení.

  Ceny (E-shop)Ceník

  Dresy

  cd1 s1Sportovní dresy pro celou řadu sportů jsou vyráběny sublimační technologií. Zaměřujeme se výhradně na dresy celopotištěné s rozmanitosti vlastních motivů. Atraktivní je doplňkový potisk fluo inkousty (výrazná žlutá, fialová, zelená, oranžová, …), pro lepší viditelnost a bezpečnost sportovců. Jednotlivé dresy v jedné sadě mohou být maximálně originální (jméno, číslo a další měnící se prvky). Používáme nejrůznější funkční materiály vyhovující požadavkům sportovních odvětví jako je orientační běh, florbal, cyklistika, hokej, …..
  Jsme vybaveni progresívním software PDSTailorXQ pro profesionální tvorbu střihů a jejich stupňování podle nejpoužívanějších norem.
  1 2 3 4

  Muší křídla

  vlajkaIMG_1103Konstrukce je složená z několikadílného prutu. Levnější varianta (Al) má spodní díly z hliníku a dražši varianta (Sklolaminát) má všechny pruty ze sklolaminátu a je tak určena do silnějšího větru (až 75 km/hod.).
  Dle tabulky si můžete vybrat optimální velikost vlajky. Samotný tvar vlajky může být zcela vypnutý kapkovitý nebo volnější vlající.
  Podle způsobu použití (exteriér/interiér) je potřeba vybrat optimální podstavec.

  Sklolaminátová varianta

  se2 se1

   

   

  Hliníková varianta

  p11 p10

   

   

  Podstavce, příslušenství

  p4 p3 p2 p1p5

   

   

   

  Ceny (E-shop)Ceník

  Mimaki TS5

  mimakiUltra rychlostní barevná sublimační transferová tiskárna pro nepřetržitý tisk, která nabízí mnoho funkcí a výhod, jako např. nastavení výšky tiskové hlavy, systém neustálého zásobování inkoustem, stabilní tisk obrazů vysoké kvality, sušící ventilátor, automatickou kontrolu trysky, ultrarychlý tisk pro velkoobjemové zakázky apod.

  Maximální šírka tisku 1620 mm, rozlišení tisku 540, 720, 1440 dpi, řezání materiálu podle osy Y, zahřívání materiálu (3 způsoby): předehřev, ohřev, dohřev, standardní navíjecí zařízení s možností volby směru navíjení.

  Pro výrobu: transparenty, vlajky, dresy, bundy, košile, šátky, kravaty, pracovní oblečení, plavky, vybavení a design interiérů.

  • Nastavení výšky tiskové hlavy, které  předchází nárazům hlavy způsobeným transferačním papírem.
  • Transferační papír je bezpečně podáván skrze automatický podavač materiálu.
  • Nepřetržitý tisk díky systému neustálého zásobování inkoustem.
  • Vyznačuje se rychle schnoucími sublimačními inkousty vysoké hustoty pro rychlý tisk.
  • Díky velkoobjemovému inkoustovému systému pojme až 8 x 2 l (4 barvy).

   

  Sublimační kalandr

  montiSublimační lis (kalandr) Monti Antonio 853 je určen pro sublimaci jak z role tak z archu za pomoci potištěného přenosového papíru vytištěného na stroji Mimaki TS5. Šíře sublimace 180 cm. Vysoká produkce. Vysoce kvalitní přenos na látky PES (obsah min. 30%).

   Technický list

  lishrnekPro menší sublimační plochy (včetně potisku triček)  slouží ruční lis velikosti 40×50  cm. Pro potisk hrnků pak speciální lis s několika násadami pro různé velikostí a tvary hrnků (např. kuželovitý tvar).

  Fotoba XLD 170

  FotobaTitel TitelNová Fotoba XLD 170 je nejvíce flexibilní řezačka firmy. Řezání z role i z archu. Příčný i okrajové podélné řezy plus prořezávání uprostřed. Bez ohledu na jakékoliv vychýlení, řezačka se automaticky znovu přenastaví k okraji tištěného obrazu. Pokud tiskárna nevytiskne motiv rovnoběžně s okrajem médií, nebo v případě, že tiskárna nedokáže odvíjet roli (arch) zpříma, provede korekci nastavením řezacího systému do požadovaného směru.

  Řezačka zvládne nejvíce flexibilní média až do maximální tloušťky 0,8mm, včetně polykarbonátu, fotografický papír, vinyl, samolepicí vinyl, PVC, film, plátno, laminované tisky, atp.

   Technický list

  Epson Stylus

  epsonTiskárna Epson Stylus Pro 11880 spojuje nové inovativní technologie tryskového inkoustového tisku. Nová tisková hlava Epson Micro Piezo TFP a inkousty Epson UltraChrome™ K3 s technologií Vivid Magenta přinášejí brilantní a konzistentní výtisky s dlouhou životností. Rozlišení 1440 dpi.

  Tiskárna umožňuje tisk zkušebních nátisků a velkoformátový tisk s velmi jemným barevným odstupňováním. Vysoká rychlost, vysoká spolehlivost a široká paleta médií představují další výhody na poli produktivity.

  Je ideální pro nátisky, fotografie a umělecké tisky do rozměru 162,6 cm.
  Špičkové, trvanlivé výtisky s možností další reprodukce.
  Ideální pro barevný i černobílý tisk.
  8 barev se 3 černými inkousty.
  Široké spektrum typů papíru, od matných přes lesklé až po média pro umělecké tisky.

    Technický list

  Potisk textilu, subl.

  IMG_0496 IMG_0497 IMG_0498 IMG_0499Sublimační potisk na textil zajišťuje maximální probarvení a barevnost, která je při potisku textilu možná. Potiskujeme látky PES (obsah minimálně 30%. Tiskneme na stroji Mimaki, sublimaci pak provádíme na sublimačním kalandru, vše do šíře 160 cm.

  dekaVýroba: vlajky, interiéry, obrazy, dresy, trička, ručníky, čepky, markýzy, slunečníky, deky  …..
  Samozřejmostí je následující zpracování včetně šití celopotištěných dresů, triček, vlajek, …..

  Ceny (E-shop)Ceník

  Fotorealistický tisk

  IMG_0500IMG_0502Nejvyšší fotokvalita tisku na fotopapír, plátno, backlit a samolepící vinyl. Vynikající tisk černobílých fotografií. Výborná světlostálost v interiéru. Tisk na stroji Epson. Šíře tisku až 160 cm. Tisky jsou dále zpracovány automatickou řezačkou Fotoba.
  Výroba: fotografie, obrazy, reprodukcy, výstavnictví, nejkvalitnější backlity, ….

  IMG_0501

  IMG_0505

  IMG_0506IMG_0503IMG_0504

   

   

   

  Ceny (E-shop)Ceník

  DURST Rho P10

  UV produkční tiskárna pro potisk deskových i rolových materiálů. Rozlišení tisku je 1000 dpi, velikost tiskové kapky 10 pl. Tisk bílým inkoustem (přímo, podklad, překryv). Produkční rychlost tisku je až 205 m² za hodinu. Tisková šířka je 205 cm, délka „libovolná“. Maximální tloušťka materiálu je 40 mm.

  Tiskárna DURST Rho P10 200 může tisknout na téměř jakékoliv deskové nebo ohebné materiály, které se používají v reklamním průmyslu, jasnými barvami CMYK a navíc i bílou barvou. Může produkovat celou škálu vizuálních komunikačních materiálů od plastových desek po prosvětlované reklamy a od lepenky, papíru po nábytkové díly.
  Potisk běžných rolových materiálů, jako billboardový papír, CLV papír, PVC samolepky, banner usnadňuje a urychluje přídavný navíječ a odvíječ pro role do 50 kg.
  bílou barvou můžou tisky vypadat brilantně i na průhledné samolepce, či plexisklu. Bílou barvu lze použit jako podkladovou, přetiskovou nebo přímou, dle připravené šablony.

  Tisky se vyznačují vynikající světlostálosti (4 roky) a výbornou otěruvzdornosti. Ihned po vytištění lze dále zpracovávat (inkoust zasychá ihned po vytvrzení UV lampami).

   Technický list

  Frontlit banner litý

  Symbio Cast Frontlit Banner Matt 440 g, banner vyrobený litou technologií, určen pro široké použití a to jak pro rozměrné bannery, tak pro interiérové aplikace. Díky svému hladkému a speciálně upravenému povrchu dosahují tisky barevné sytosti i přesto, že je povrch matný. Banner lze svařovat horkovzdušnou technologií. Banner máme v šíři 500, 420, 320 a 250 cm. Potisk výhradně na strojich HP XL Jet.

   Technický list

  Mesh

  Síťovina, gramáž 340g/m². Propustnost ca 30%. Lze horkovzdušně svařovat. K dispozici šíře 320, 500 cm. Tisk výhradně na strojích HP XL Jet.
  Použití především u aplikací, kde je vyžadována průhlednost instalované plochy (prosklené plochy) a tam, kde je zvýšené proudění vzduchu (otevřené prostory). Významné je též celkové snížení váhy plachty díky ca 2/3 gramáží oproti banneru.

  Billboardový papír

  Blueback paper 115 gr KBB
  šíře 129cm pro tisk billboardů , bigboardů a megaboardů. Papír gramáže 115 g/m², modrá zadní strana pro překrytí původního motivu s povrchovou úpravou pro dokonalé nalepení na podklad. Tisk výhradně na strojich HP XL Jet. Běžná trvanlivost papíru v exteriéru 3 měsíce. Potisk solventními světlostálými inkousty.
   Technický list

  Plastové desky

  Používáme PVC pěněné desky Palfoam a Forex,  které splňují vysoké požadavky pro UV potisk na stolovém zařízení DurstArizona. Jemně strukturovaný povrch, a jasně bílý materiál. Barva podobná RAL 9003 poskytuje základ pro vynikající tištěný obraz.  Tuhý ale lehký materiál, odolný proti vlhkosti. Použití interiér i exteriér. Desky mají optimální vlastnosti pro další tvarové zpracování.
    Technický list

  Fotopapír

  HP Universal Photo Realistic Paper 200g
  je univerzální papír pro výrobu reklamních plakátů stejně jako velkoplošných fotografií. Materiál je vhodný pro eko-solventní inkousty. Tisk vysokým rozlišením na stroji Valuejet. Šíře 91 a 137 cm. Polomatný hladký bílý papír 200g.
   Technický list

  PVC polymerická

  Image Perfect 2553
  je lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým, ale také s šedým (nolite) permanentním lepidlem. Tato fólie je velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu
  a je vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy. Šíře 137 cm a 155 cm. Síla 80 mic.
  Životnost v exteriéru vykazuje v nepotištěném stavu až 5 let. Použití
  s laminací Image Perfect 2810-103.
   Certifikát qality,  Technický list,  Certifikát nehořlavosti

  Image Perfect 2810-103
  je čirá lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým lepidlem.
  Použije-li se tento materiál jako laminaci pro bílou tiskovou fólii Image Perfect 2553 vznikne sendvič do exteriéru s vysokou trvanlivostí.
   Certifikát kvality,  Technický list,  Certifikát nehořlavosti

  PVC perforovaná

  Production One Way Vision Film
  Je základním materiálem ve skupině perforovaných okenních materiálů, vhodný pro aplikaci na rovné plochy. Průměr perforace má 1,5 mm a poměr mezi perforovanou a plnou plochou je 33/67%, je tedy vhodný pro malé pozorovací vzdálenosti a krátkodobé aplikace. Šíře 137 cm.
  Jedná se o monomerickou perforovanou okenní fólii s černým lepidlem určenou zejména na výlohy, skleněné výplně a na další průhledné materiály. Životnost aplikace je do 1 roku, do 6 měsíců je zajištěno odstranění fólie bez zbytků lepidla.
  Production One Way Vision Film je certifikován ministerstvem dopravy ČR pro použití
  na dopravních prostředcích. Je nutné dodržet správný pracovní postup dle návodu.
  V případě potřeby laminace doporučujeme Clear Focus ClearLam (zcela rovné plochy).
  Tisk výhradně na stroji Epson. Na dopravní prostředky nutno laminovat čirým laminem.

   Technický list   Certifikace   Návod na lepení   Štítek k označení polepených oken

  PVC litá 7 letá

  Arlon 6000 XRP
  je špičková litá samolepicí fólie určená k celopolepu dopravních prostředků. Síla pouhých 55 µ z této fólie dělá ideální materiál pro práci v prolisech a dalších konkávních nebo konvexních zaobleních. V nepotištěném stavu dosahuje životnosti až 7 let v exteriéru. Při aplikaci na dopravní prostředek a v kombinaci s vhodnou ochrannou laminací, kterou je výhradně Arlon 3220, lze počítat s životností okolo 5 letŠedé permanentní lepidlo.
   Technický list

  MACTac JT 5529 MBF
  Rozdíl oproti JT 5529 P je pouze v tzv. bubble free (MBF) lepidle. Toto MBF lepidlo obsahuje mikro kanálky, kterými lze velmi snadno vytlačit vzduchové bubliny vznikající při aplikaci. Práce s takovým materiálem je až o 1/3 méně časově náročná.
   Technický list

    

  PVC monomerická

  Materiál vhodný pro samolepky, které jsou lepené na zcela rovné plochy. Výhodou je především nižší cenas vyšším rozlišením tisku a nižšími nároky na trvanlivost. Podmínkou je lepení na zcela rovné plochy.

  Intercoat 1441
  Je matná monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 3 roky. Permanentní lepidlo. Používáme především pro tisk na stroji Epson a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením.
   Technický list

  Intercoat 1600
  Je lesklá monomerická samolepicí fólie určená pro krátkodobé až střednědobé aplikace v interiéru i exteriéru. Síla 95 µ usnadňuje aplikaci ve větších formátech a šedé lepidlo přidává této velmi kvalitní samolepicí fólii vynikající krycí vlastnosti. Životnost až 3 roky.
  Materiál je vhodný pro eko-solventní inkousty, kdy lze vzhledem k vysoké kvalitě tisku dosahovat až fotorealistických tisků. Používáme především pro tisk na stroji  Epson a Arizona pro tisk samolepek s vyšším rozlišením. Permanentní nebo snímatelné lepidlo.
   Technický list

  Laminační fólie

  Arlon 3220
  je velice flexibilní litá ochranná laminace s lesklým hladkým povrchem. Síla pouhých 40 µm v kombinaci se všemi výhodami, které přináší výrobní proces lití namísto válcování, garantuje nejvyšší výkonnost při polepu dopravních prostředků, tedy ploch, které jsou velmi často jak konkávně tak i konvexně tvarované. UV filtr, čiré permanentní lepidlo. Šíře 137 cm.
   Technický list

  Protec 382p
  je řada laminovacích folií určených především k interiérovému použití, krátkodobě pak do exteriéru. Jedná se o 70 µm silné ochranné laminace, přičemž řada obsahuje leskloumatnou variantu. Laminace Production Easy Clear chrání proti UV záření až 6 měsíců. K dispozici šíře 104, 140, 155 cm.
   Technický list (lesk)   Technický list (mat)

  IP2810-103
  je čirá lesklá polymerická samolepicí fólie s čirým lepidlem. Tato fólie je velice oblíbená pro svou vysokou kvalitu a je vhodná pro všechny exteriérové tisky na rovné a nebo mírně zaoblené plochy. Životnost v exteriéru vykazuje v nepotištěném stavu až 5 let. Použijete-li tento materiál jako laminaci pro bílou tiskovou fólii vznikne garantovaný sendvič do exteriéru na dobu 5 let. Šíře 137 cm.
   Technický list   Certifikát nehořlavosti   Certifikát kvality

  MACTac PG 7036
  zkráceně PG 7036, je ultračirá polyesterová laminace s vysokým leskem, řadící se v nabídce laminací MACtac mezi antigraffiti laminace. Nabízí sílu 36 µm a ultračiré permanentní lepidlo, což z tohoto materiálu dělá vynikající laminaci pro perforovanou okenní grafiku. Ale pouze na naprosto rovné plochy, polyester si se zaoblením neporadí. Životnost v exteriéu má PG 7036 až 3 roky, v pak interiéru 5 let. Šíře 137 cm.
   Technický list

  Kapa desky 5 mm

  Jedná se o sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro nejrůznější interiérové aplikace, ať už jde o o fotomounting, interiérový design, grafické prezentace, 3D POS/POP aplikace, modely pro architekty či designéry, výstavní účely, klientské prezentace a další. Jejich předností je perfektní provedení, exkluzivní vzhled a široké možnosti zpracování. Desky následně zpracováváme na stolovém plotru Zünd nástrojem oscilační nůž. Standardně používáme desky tl. 5mm a barvy bílé, na objednávku lze dodat desky tl. 3 nebo 10 mm a různé barevnosti a struktury povrchu. Desky jsou balené v kartonu po 24 ks.
   Katalog   KAPA použití

  DKP051410 Kapa Plast
  Prémiová lehčená deska oboustranně krytá kartonem s plastovou vrstvou. Vhodná pro polep i přímý potisk UV tiskárnou. Plastová vrstva usnadňuje práci při výrobě 3D objektů a polep fóliemi. Základní materiál pro tvorbu modelů a prezentací, všestranné použití pro POP/POS. Ideální materiál pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod. Při tisku se nekroutí a je stabilní i po následné aplikaci. Rozměr 100 x 140 cm, síla 5mm.
  Kapa Plast je varianta dražší, ale odolnost povrchu proti běžným interiérovým vlivům (otěruvzdornost, tvrdost) je o poznání lepší než u levnější varianty Kapa Line

  Kapa Canvas
  Lehčená deska oboustranně krytá plastovou vrstvou s imitaci plátna. Rozměr 150×300 cm, síla 5mm. Vhodná pro elegantní dekorace v interiéru. Pouze pro potisk UV technologií. Ideální materiál pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod.

   

   

   

  Kapa Line
  Kvalitní sendvičová deska s PU jádrem, oboustranně krytá vrstvou bílého chromokartonu pro použití v interiéru. Vhodná pro přímý digitální potisk UV technologií. Základní materiál pro tvorbu architektonických modelů a prezentací, ideální pro kreativní aplikace, aranžování, výstavnictví, apod. Rozměr 100×140 cm, síla 5mm.

  Plexi

  Papír archový

  Novatech
  bezdřevý, vysoce bílý, 2x oboustranně natíraný papír a karton, podložka 100% ECF (bělená bez použití chlóru). Tiskoviny s jasnými barvami a vysokým kontrastem. Hladký povrch, vysoký stupeň bělosti a správná absorpce barev. Věrná reprodukci jakéhokoliv barevného spektra. Gramáže 150, 250, 350 g. Archy 70×100 cm. Provedení mat i lesk. Tisk výhradně na stroji Arizona XT, UV technologií.
    Technický list (lesk Technický list (mat)

  Igepa
  tento papír používáme především ve formátu 100×140 cm a v gramáži135, 150 a 170 g. Provedení mat i lesk. Vlastnosti obdobné (viz výše). Tisk možný pouze UV technologií na stroji Arizona XT.

  Polyart 110 g

  Syntetický papír, který odolává vodě a trhání, má výborné potiskové vlastnosti. Tam, kde papír nestačí, nepříznivé vlivy prostředí, opakovaná manipulace, trhání, tam nastupuje POLYART. Je vyroben ze speciální polyethylénové fólie a je z obou stran potažen matným křídovým nátěrem, který je vhodný pro všechny techniky tisku a povrchových úprav. Skladem máme materiál gramáže 110 g/m² a rozměru archu 70×100 cm. Tisk výhradně na stolovém stroji Arizona XT 350 technologií UV vytvrditelného potisku.

   Technický list

  Hliníkové sendviče

  Standardně tiskneme na Al sendvič tl. 3mm. Vysoká teplotní stálost materiálu. Nekroutí se. Vysoká tuhost a tvrdost. Pro trvanlivé aplikace. Tisk výhradně UV technologii na stroji Arizona.
   Technický list

  RollUp banner

  Blockout IP2118 Plus
  Je velmi kvaliní laminovaný materiál 470g/m², vyrobený speciálně pro oboustranný tisk, díky vrstvě nepropouštějící světlo a velmi hladkému povrchu z obou stran. Je vhodný jak do interiéru tak i do exteriérů. Je ideální pro ekonomické použití v prezentačních systémech typu „roll-up”, výstavních systémech. Test nehořlavosti B1.

   Technický list

  Přihlásit se